Сочинение на тему вы за или против приручения бездомных животных

I tamed for homeless animals!I think its good to take a draw animals to save their lives!In a country full of hungry orphans Pets!I am against the abuse of animals!

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку