Помогите пожалуйста.нужно составить диалог на английском с кем либо на тему как я провел лето . в заранее спасибо!

Hi!hi!How you spent this summer?- Oh! This summer was the most remarkable.- what such you did this summer?- You wont believe me! I jumped with a parachute, jumped from the mountain in the sea, flied on a paraplane!- Wow! ! ! Where you were?- I was in Thailand. There it is so wonderful, surely visit there next year.- well: )- And you where were?- I carried out all summer in the village at the grandmother, anything special.- Mmm... well, too it is healthy!get away. while. Lets meet at school.

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку