Розповідь як учні дбають про чистоту і порядок на шкільному подвірї.
Кожен учень повинен дбати про чистоту не тільки зошитів , щоденників ,себе , а й про школу . Особливо на шкільному подвірї . Подвіря -це обличчя хазяїна будинку та подвіря , тому потрібні особливі правила що підтримувати чистоту . Перше правило -цене ходити по клубах , друге- не СМІТИТИ, третє- прибирати. Третє правило найголовніше ! Потрібно підмітати, у потрібний час білити бардюр,на клубах сіяти насіння квітів .
Діти , давайте дбати про шкільне подвіря !!!
Оцени ответ
