Чому миші невпадають в зимову сплячку?

У разі негоди тижнями не виходять зі схованок,живлячись у цей час запасами,заготовленими восени.У теплі дні на сніговому покриві серед чагарників і бур*яну можна нерідко побачити стрибки мишей.Вони ведуть активний спосіб життя.

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку