Скільки молекул міститься в 1г водню?
N = ------------------->
n - количество вещества
Na - число Авогадро ( 6,02 * 10²³ моль )
n =
m - масса ( 1 г )
M - молярная масса ( 2 г/моль )
n = = 0,5 моль
N = 0,5 * (6,02 * 10²³ ) = 3,01 * 10²³ молекул
Оцени ответ
