Довжина секундної стрілки наручного годинника дорівнює 2 см. Яка швидкість руху кінця цієї стрілки відносно. циферблата?
V=(2*pi*R)/T
T=60sec
V=(2*3.14159265*0.02m)/60sec=0.002m/sec or 0.2mm/ sec
Оцени ответ
Вход
Регистрация
Задать вопрос
V=(2*pi*R)/T
T=60sec
V=(2*3.14159265*0.02m)/60sec=0.002m/sec or 0.2mm/ sec