Автомобіль проїзджає 30 км рухаючись зі швидкістю 65 м/с.Скільки часу він рухався?

T=S/V 
30км= 30000 м! 
30000 : 65 =461 секунда
461 / 60 = 7,6 минут

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку