З якою силою чоловік масою 70 кг тисне на підлогу ліфта, що рухається з прискоренням 1 м/с,направлених: а)угору; б)униз?З яким прискоренням повинен рухатися ліфт, щоб людина не створювала тиску на підлогу?

Угору:

P = m*(g+a) = 70*(10+1) = 770 Н

Униз:

P = m*(g-a) = 70*(10-1) = 630 H

Прискорение:
a = g = 10 м/с²

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку