50 баллов!!!!!!!!!!СРОЧНО!
Парашутист до розкриття парашута вільно падає 8 с. Якою буде кінетична енергія в кінці падіння, якщо маса парашутиста 80 кг?
Дано t=8 с m=80 кг Eк- ?
V=g*t=10*8=80 м/с
Eк=m*V^2/2=80*6400/2=256 кДж
Ответ Ек=256 кДж
Оцени ответ
