Помогите, это тоже физика ))) (по украински)
Сила тяги тепловоза дорівнює 245 кН. Потужність двигунів 3000 кВт. За який час поїзд при рівномірному русі пройде шлях, який дорівнюе 15 км?
Fтяги=245кН=245000Н
P=3000кВт=3000000Вт
s=15км=15000м
t-?
Решение:
P=Fтяги*v
v=s/t
P=Fs/t
t=Fs/P
t=245000*15000/3000000=1225c
Ответ:1225с
Оцени ответ
