Дороможіть будь ласка . кит , плаваючи під водою зі швидкістю 18 км/год , ровиває потужність 150 кВт . визначте силу опору води . З повним розвязанням будь ласка.

V=18 км/год=5 м/с , Р= 150 кВт=150000 Вт.
    F-?
Для рівномірного руху справедливо P=Fv, F=P/v,
F=150000/5= 30000 Н= 30 кН.

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку