Допоможіть будь ласка . за який час двигун потужныстю 100 Вт виконаэ роботу 2 кДж ? будь ласка з повним розвязанням .

P=100 Вт, A= 2 кДж = 2000 Дж.
   t-? 
За означенням P=A/t, звідси t=A/P,
t=2000/100= 20 c.


Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку