оптична сила лінзи 4 дптр.предмет знаходиться на відстані 50 см від лінзи.на якій відстані від лінзи розміщене зображення?чому дорівнює збільшення?

D = 1/d + 1/f

1/d = D - 1/f 

1/ f = D - 1/d

1/f = (Dd - 1) / d

f = d / (Dd - 1) = 0,5 /  0,5 * 4 -1 = 0,5 м

Г = f / d = 1

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку