На мал. зображено графік залежності сили пружності від подовження гумового шнура. На скільки треба розтягти шнур, щоб виникла сила пружності 25 н?

На скільки розтягнуто шнур, якщо сила пружності дорівнює 15 Н?

F/x = const

30 Н / 3 см = 25 Н / х см

х = 3 * 25/30 = 2.5 см

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку