На відстані 5 см дві частинки,що мають однакові за величиною заряди,притягуються в повітрі одна до одної з силою 20 мН.визначити заряди частинок.

r=5 см=0.05 м

F=20 мН=0.020 H

k=9*10^9

 

F=k*q^2 /r^2

q =√ (F*r^2/k)= r √(F/k)= 0.05√ (0.020 / 9*10^9 ) =74,5×10-9 = 74,5 нКл

 

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку