Кінетична енергія кулі для боулінга дорівнює 98Дж. Знайдіть масу кулі якщо швидкість її руху 7м на с

Ек=98 Дж, v= 7 м/с, m-? Eк=mv^2 /2;m=2Ек /v^2 ; m=2*98/7*7=4кг

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку