География 7 Африка
Почему 1960 год был назван годом Африки?

Після Другої Світової війни народи колоній активізували боротьбу за сою незалежність. Особливо характерним у цьому відношенні був 1960 рік. У 1960 році 17 африканських країн отримали незалежність. І за пропозицією СРСР ООН оголосила цей рік роком Африки.

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку