Обчисліть обєм сульфору чотирьох валентного оксиду, який треба взяти для реакції з киснем щоб одержати 20 грам сульфуру шести валентного оксиду Якщо 80% від теоретичного
22.4___________80
SO2………… .SO3
5.6____________20
v(SO2)=5.6/0.8=7 л
Оцени ответ
Вход
Регистрация
Задать вопрос
22.4___________80
SO2………… .SO3
5.6____________20
v(SO2)=5.6/0.8=7 л