Вставте на казахском ответы в диалоге
-...?
Осы мектептiң 6-сыныбына келдiм.
-....?
2001 жылы тудым.
-...?
25 тамызда дүниеге келгенмiн.
-....?
Жыл санау бойынша жылан жылына жатамын
КТО ОТВЕТИТ ВСЁ ПРАВИЛЬНО ОТДАМ ПОСЛЕДНИИИ 30 БАЛЛОВ! ПРОШУ НУ ОЧЕНННННЬ НАДО ЛЮДИ!!!!!!!!!!
Сен кай сыныпта окисын?
Сен кай жылы туылдын?
Туылган кунин кашан?
Жыл санау бойынша кай жылга жатасын?
Оцени ответ
