Власник клубу має стабільний прибуток. Щоб збільшити прибуток, він підвищив ціну на квитки на 25 %. Кількість відвідувачів значно зменшилась, і він був
змушений повернутися до початкової ціни квитка. На скільки % власник клубу зменшив ціну квитка.
Якщо можна детальну відповідь до задачі)

1. 1.0*1.25=1.25
2. 1.25*(1-0.2)=1.0

Ответ. 0.2*100%=20%

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку