Велосипедист їхав зі швидкістю 14 км за год а машина в 6 разів більше. яка відстань буде між ними через 3 години розвязок задачі

14*6=84 км/год швидкість машини
84-14=70 км/год швидкість сближення
70*3=210 км буде між ними 
==================

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку