З двох селищ, відстань між якими 234 км, одночасно виїхали два маршрутних таксі. Через дві години обтдва таксі прибули на одну зупинку. Яка швидкість першого маршрутного таксі, якщо швидкість другого - 58 км/год?
58*2=116км- проехало одно такси
234-116=82км- проехал второй
82/2=41км/ч- скорость второго такси
Оцени ответ
