Для поливу городу за 15 днів роботи використали 330 л води.Скільки літрів води потрібно для поливу городу протягом 9 днів,якщо щоденна витрата збільшиться на 7 л ? Допоможіть будь-ласочка. Усім дякую)))

1)15*7=105(л)- щодня збільшиться на 7 л

.2)330-105=225(л)-середня витрата води

3)225:9=25(л)-  протягом 9 днів.

Відповідь:25 літрів води

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку