Диалог минимум 5 реплик хорошими словами

-Привіт Мишко .
-Привіт Грицю.
-Що поробляєш?
-Та ось книжку читаю.
-Гм... А про що книжка?
-Називається "Тореадори з Васюківки" цікава але товста.
-А скільки в ній сторінок?
-Зараз гляну... Уяви тільки 540 сторінок!
-Ого! А на якій ти читаєш?
-Та... Всього лише другий розділ читаю.
-Ага,дійсно мало. Ну добре піду я мама вже напевно пиріжків та чебуреківнаготовила, та ще й домашнє завдання робити треба. До побачення.
-До побачення.

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку