Напишіть невеликий роздум на тему . Чому природу треба берегти. 5 - 6 речень
Природа-це наша мати тому так важливо оберігати ії.Людина і природа міцно взаємоповязані між собою. Ми повинні сприймати природу не тільки очима, а й душею, серцем.Природу треба захищати від забруднення.Я хочу щоб кожен з вас замислився над своїм ставленням до природи!
Оцени ответ
