Напишить будь ласка міні-твір на тему :Хотіла я би мати хлопчика-фігурку?За оповіданням Ігора Калинець(7-8 речень)

На мою думку це чудово мати хлопчика фігурку. Він є кращим другом, який завжди поряд та допоможе в біді. З ним можна розмовляти, довіряти свої секрети. Він допомагатиме завжди, коли це буде необхідним. Кожний школяр міг би мати такого хлопчика фігурку на допомогу як кращого друга, і просто насолоджуватися чудовими моментами, провединими разом.

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку