Напишыте пожалуста на укр мову текст про каникулы

Канікули - це класно. Адже ти відпочиваєш від всіх турбот, проводиш більше часу з друзями, гуляєш до ранку, а прокинувшись опівдні, розумієш, що в школу йти не треба, домашнє завдання вже позаду. Багато сімей їдуть на південь, до моря, де не має ніяких турбот, пляж, коктейлі, краса та й годі.

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку