Текст міркування на тему Хліб -це святиння.
Хліб---- це святиня.Його потрібно берегти.
На мою думку це важка праця багатьох людей.
Поважай працю хліборобів!Бережи хліб!
Оцени ответ
Вход
Регистрация
Задать вопрос
Хліб---- це святиня.Його потрібно берегти.
На мою думку це важка праця багатьох людей.
Поважай працю хліборобів!Бережи хліб!