Написати лист звертання до вчительки

Дорога .....(ім*я, по батькові)!Я прошу допомогти мені в (якомусь предметі).І хочу сказати, що ви найкраща вчителька!(можна запитати як провела канікули).І я очу вам побажати успіхів у вашій роботі.І щоб ви були такою гарною як зараз.
До побачення!Ваш(а) учень(иця) ...(ім*я)

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку