Як у сім"ї святкують твій день народження ?

5-7 речень

                                                                                                       Мій день народження у моїй сімї святкують дуже весело.

На моє день народження я запрошую рідних та друзів. Вони завжди погоджуються. Коли гості заходять то вітяють з днем народження і дарують подарунки. Мені дуже подобаються подарунки. У нашій сімї прийнято так: доки іменинник не сяде за стіл, то ніхто з гостей не має права сідати. Святкуємо ми моє день народження дуже весело. Граємо в різні ігри, танцюємо під різну музику, співаємо та фотографуємося. Коли гості розходяться то мені стає трохи сумно, що свято закінчилося. Але я задоволення жду наступного день народження!

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку