Допоможіть написати діалог "У цирку"...
Терміново треба.. По змозі 2..
Даю багато балов..
-Привiт,-сказала Катруся Петрику -Привiт,-вiдповiв вiн-а що сьогоднi буде за (?)рус.выступление. -Клоуны i акробати будуть бавити дiтей. -Спасибi.А ти пiдеш на виступ,бо я не хочу буви так одною?-спитала Катруся -Пiду-сказав Петрик i пiшов
Оцени ответ
