Чи подобається тобі весна? Чому? Напиши про це ТЕКСТ-МІРКУВАННЯ,

мені подобаеться весна.тому,що це дуже чудова пора.співають птахи,життя-вирує.в лісі цвітуть проліски,підсніжники.звірі прокидаються після зимової сплячки.                                        весна-найкраща пора.

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку