розповідь на прочитану книгу (Всеволод Нестайко найновіші пригоди колька колючки та косі вуханя) Допоможіть будь ласка!!!!!

Всеволод Нестайко "В країні сонячних зайчиків"

Нещодавно я прочитала книжку В. Нестайка "В країні сонячних зайчиків". Мені ця книжка дуже сподобалась. В ній розповідається про чарівну країну Сонячних зайчиків. Це гарна країна. В ній живуть Сонячні зайчики, які допомагають людям. Також в цій книжці розповідається про хлопчика Веснянку і його незвичайні пригоди. Цей хлопчик, за допомогою Сонячних і Місячних зайчиків,звільнив свою країну Ластовинію від хуліганців і жахливого пана Морока. І в країні Ластовинії всі жили щасливо.

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку