Твир на тему- Минув 3 клас.
Ось і пролетіло те навчання яке допомогало нам в житті. Ще зовсім скоро і станемо 4класом .Прощавай 3клас ти дуже допоміг нам в житті!
Оцени ответ
Вход
Регистрация
Задать вопрос
Твир на тему- Минув 3 клас.
Ось і пролетіло те навчання яке допомогало нам в житті. Ще зовсім скоро і станемо 4класом .Прощавай 3клас ти дуже допоміг нам в житті!