Диалог по английски 2 класс
-Hello,Kate.
-Hi,Vicky.Come in,please.
-It is cold today.
-It is raining.
-let us play with dolls!
Оцени ответ
Вход
Регистрация
Задать вопрос
-Hello,Kate.
-Hi,Vicky.Come in,please.
-It is cold today.
-It is raining.
-let us play with dolls!