Say with your fscourite fairy-tale is.Why do you like lt so?

My favourite fairy-tale is 3 bears. I like this fairy-tail very much. In this book we can learn that we mustnt take things of other people. And i like "3 Bears" because it is writed with very intersting language.

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку