На скільки зросте енергія магнітного поля котушки, індуктивність якої 0,2 Гн, якщо сила струму зросте від 2 А до 4 А?

W_1=frac{Ll^2}{2}=frac{0,2Gn*(2A)^2}{2}=0,4Bb W_2=frac{Ll^2}{2}=frac{0,2Gn*(4A)^2}{2}=0,8Bb W_0=W_2-W_1=0,4Bb

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку