Чи ставити коми після слів нічного великого незнайомого у реченні"я стояла посеред нічного великого незнайомого міста"

Так, потрібно ставити коми після цих слів. "Я стояла посеред нічного, великого, незнайомого міста"

Оцени ответ
Подпишись на наш канал в телеграм. Там мы даём ещё больше полезной информации для школьников!

Загрузить картинку