Чи ставити коми після слів нічного великого незнайомого у реченні"я стояла посеред нічного великого незнайомого міста"
Так, потрібно ставити коми після цих слів. "Я стояла посеред нічного, великого, незнайомого міста"
Оцени ответ
Вход
Регистрация
Задать вопрос
Так, потрібно ставити коми після цих слів. "Я стояла посеред нічного, великого, незнайомого міста"